Прескочи на садржај
Упореди Marseille vs Napredak

Marseille vs Napredak Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Marseille i Napredak: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Marseille Marseille Domaćin
Napredak Napredak Gost
Marseille
45.3
P I N I P I I P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Napredak
25.8
P I I I I I I I N I

Osvojene Kategorije

12

Marseille

2

Nerešeno

1

Napredak

Radar Učinka

Marseille
Napredak

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

10%

1P, 1N, 8I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

-16

-16

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Greenwood (3 golova)
N. Bogdanovski (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
53.7

Težina Lige: 81.9, Kvalitet Protivnika: 59.9

41.4

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.17

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.07

0.82

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
45.3

Napad: 38.0, Odbrana: 58.8, Forma: 41.5

25.8

Napad: 24.4, Odbrana: 18.3, Forma: 9.1

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

3
Marseille
Napredak
Marseille

Analiza Snage

45.3

Ukupno

Napad 38.0
Odbrana 58.8
Forma 41.5
Doslednost 44.8
Napredak

Analiza Snage

25.8

Ukupno

Napad 24.4
Odbrana 18.3
Forma 9.1
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

81.9 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

59.9 vs 55.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Marseille logo Marseille
P
Le Havre (58%)
I
Nantes (56%)
N
Nice (55%)
I
Lorient (69%)
P
Metz (43%)
I
Monaco (77%)
I
Lille (73%)
P
Auxerre (66%)
Napredak logo Napredak
P
Spartak (33%)
I
Radnički Niš (44%)
I
Javor (56%)
I
FK IMT (58%)
I
TSC (60%)
I
Mladost Lučani (53%)
I
TSC (56%)
I
Vojvodina (68%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Le Havre G
1 - 0 P
58%
Nantes G
0 - 3 I
56%
Nice D
1 - 1 N
55%
Lorient G
0 - 2 I
69%
Metz D
3 - 1 P
43%
Monaco G
1 - 2 I
77%
Lille D
1 - 2 I
73%
Auxerre D
1 - 0 P
66%
Toulouse G
1 - 0 P
62%
Toulouse D
2 - 2 N
40%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Spartak G
3 - 0 P
33%
Radnički Niš D
0 - 1 I
44%
Javor G
0 - 4 I
56%
FK IMT D
0 - 1 I
58%
TSC G
1 - 4 I
60%
Mladost Lučani G
0 - 2 I
53%
TSC D
1 - 2 I
56%
Vojvodina G
1 - 4 I
68%
OFK D
2 - 2 N
53%
Red Star G
0 - 4 I
74%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Marseille се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 53.7) у поређењу са Napredak (SoS: 41.4). То значи да статистика Marseille има већу тежину.

Marseille има нападачку предност са 1.1 голова по мечу наспрам 0.8 Napredak.

У одбрани Marseille је далеко супериорнији, примајући само 1.3 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Napredak прима 2.4 по мечу.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Marseille се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (45.3 vs 25.8), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Marseille

Marseille

VS
Napredak

Napredak

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више