Прескочи на садржај
Упореди Metz vs Larissa

Metz vs Larissa Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Metz i Larissa: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Metz Metz Domaćin
Larissa Larissa Gost
Metz
30.1
I I N I I N N I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Osvojene Kategorije

5

Metz

5

Nerešeno

5

Larissa

Radar Učinka

Metz
Larissa

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
0%

0P, 3N, 7I

0%

0P, 6N, 4I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.4

24 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
-14

-14

-5

-5

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
G. Kvilitaia (2 golova)
Ľ. Tupta (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 1 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 6 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
57.2

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 65.2

55.2

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 54.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.27

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.27

0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

Korigovana Snaga
30.1

Napad: 35.7, Odbrana: 21.4, Forma: 0.0

37.4

Napad: 31.6, Odbrana: 56.1, Forma: 0.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

1
4

46-60'

4

61-75'

2

76-90+'

4
Metz
Larissa
Metz

Analiza Snage

30.1

Ukupno

Napad 35.7
Odbrana 21.4
Forma 0.0
Doslednost 93.7
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Odbrana 56.1
Forma 0.0
Doslednost 92.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

65.2 vs 54.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Metz logo Metz
I
Lorient (64%)
I
Monaco (72%)
N
Le Havre (58%)
I
Paris FC (72%)
I
Marseille (66%)
N
Nantes (51%)
N
Rennes (80%)
I
Toulouse (57%)
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lorient D
0 - 4 I
64%
Monaco D
1 - 2 I
72%
Le Havre G
4 - 4 N
58%
Paris FC D
1 - 3 I
72%
Marseille G
1 - 3 I
66%
Nantes D
0 - 0 N
51%
Rennes G
0 - 0 N
80%
Toulouse D
3 - 4 I
57%
Lens G
0 - 3 I
76%
Brest D
0 - 1 I
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 57.2 vs 55.2), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Metz на просеку 1.0 и Larissa на 0.9 голова по мечу.

У одбрани Larissa је далеко супериорнији, примајући само 1.4 голова по мечу уз 1 чистих мрежа, док Metz прима 2.4 по мечу.

Metz се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Larissa се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Larissa има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 7.3 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Metz

Metz

VS
Larissa

Larissa

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више