Прескочи на садржај
Упореди St. Pauli vs Zlín

St. Pauli vs Zlín Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite St. Pauli i Zlín: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

St. Pauli St. Pauli Domaćin
Zlín Zlín Gost
St. Pauli
34.7
I I I N I N I I N P

Poslednjih 10 Utakmica

Zlín
37.7
I N P I P I I I I P

Osvojene Kategorije

5

St. Pauli

1

Nerešeno

9

Zlín

Radar Učinka

St. Pauli
Zlín

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 3N, 6I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

2.5

25 / 10 utakmica

Gol Razlika
-11

-11

-9

-9

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Mathias Pereira Lage (2 golova)
T. Poznar (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 3
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
68.4

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 67.8

55.7

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 54.1

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.82

Stvarno: 0.6 | Razl: -0.22

1.65

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.05

Korigovana Snaga
34.7

Napad: 23.7, Odbrana: 51.3, Forma: 11.8

37.7

Napad: 56.4, Odbrana: 17.6, Forma: 31.7

Analiza Vremena Golova

0-15'

3
2

16-30'

1

31-45'

4
1

46-60'

1
1

61-75'

3
2

76-90+'

4
St. Pauli
Zlín
St. Pauli

Analiza Snage

34.7

Ukupno

Napad 23.7
Odbrana 51.3
Forma 11.8
Doslednost 74.8
Zlín

Analiza Snage

37.7

Ukupno

Napad 56.4
Odbrana 17.6
Forma 31.7
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

67.8 vs 54.1

Protiv Elitnih

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
I
Leipzig (84%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Heidenheim (67%)
N
Köln (57%)
I
Bayern Munich (81%)
N
Union Berlin (57%)
I
Freiburg (67%)
I
M'gladbach (68%)
Zlín logo Zlín
I
Teplice (49%)
N
Ml. Boleslav (66%)
P
Dukla (46%)
I
Pardubice (62%)
P
Teplice (49%)
I
Bohemians (58%)
I
Jablonec (44%)
I
Slavia Prague (69%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leipzig G
1 - 2 I
84%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Heidenheim G
0 - 2 I
67%
Köln D
1 - 1 N
57%
Bayern Munich D
0 - 5 I
81%
Union Berlin G
1 - 1 N
57%
Freiburg D
1 - 2 I
67%
M'gladbach G
0 - 2 I
68%
Frankfurt D
0 - 0 N
62%
Hoffenheim G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Teplice D
2 - 4 I
49%
Ml. Boleslav G
1 - 1 N
66%
Dukla D
2 - 1 P
46%
Pardubice G
1 - 3 I
62%
Teplice D
3 - 2 P
49%
Bohemians G
1 - 2 I
58%
Jablonec D
0 - 3 I
44%
Slavia Prague D
1 - 3 I
69%
Ostrava G
2 - 6 I
39%
Plzeň D
3 - 0 P
59%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

St. Pauli се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 68.4) у поређењу са Zlín (SoS: 55.7). То значи да статистика St. Pauli има већу тежину.

Напад Zlín је на другом нивоу, са просеком од 1.6 голова по мечу и T. Poznar на челу са 6 голова. St. Pauli постиже само 0.6 по мечу.

У одбрани St. Pauli је далеко супериорнији, примајући само 1.7 голова по мечу уз 2 чистих мрежа, док Zlín прима 2.5 по мечу.

St. Pauli се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Zlín се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

St. Pauli

St. Pauli

VS
Zlín

Zlín

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више