İçeriğe atla
Karşılaştır St. Pauli vs Zlín

St. Pauli vs Zlín Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

St. Pauli ve Zlín karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

St. Pauli St. Pauli Ev Sahibi
Zlín Zlín Deplasman
St. Pauli
34.7
M M M B M B M M B G

Son 10 Maç

Zlín
37.7
M B G M G M M M M G

Kazanılan Kategoriler

5

St. Pauli

1

Berabere

9

Zlín

Performans Radarı

St. Pauli
Zlín

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
10%

1G, 3B, 6M

30%

3G, 1B, 6M

Maç Başına Atılan Gol
0.6

6 / 10 maç

1.6

16 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.7

17 / 10 maç

2.5

25 / 10 maç

Gol Averajı
-11

-11

-9

-9

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

90%

9 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Mathias Pereira Lage (2 gol)
T. Poznar (6 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 3
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 8
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

50%

3G / 6 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

0%

0G / 4 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
68.4

Lig Zorluğu: 91.0, Rakip Kalitesi: 67.8

55.7

Lig Zorluğu: 58.0, Rakip Kalitesi: 54.1

Elit Rakip Performansı
33%

1G / 3 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.82

Gerçek: 0.6 | Fark: -0.22

1.65

Gerçek: 1.6 | Fark: -0.05

Düzeltilmiş Güç Puanı
34.7

Hücum: 23.7, Savunma: 51.3, Form: 11.8

37.7

Hücum: 56.4, Savunma: 17.6, Form: 31.7

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

3
2

16-30'

1

31-45'

4
1

46-60'

1
1

61-75'

3
2

76-90+'

4
St. Pauli
Zlín
St. Pauli

Güç Puanı Dağılımı

34.7

Genel

Hücum 23.7
Savunma 51.3
Form 11.8
Tutarlılık 74.8
Zlín

Güç Puanı Dağılımı

37.7

Genel

Hücum 56.4
Savunma 17.6
Form 31.7
Tutarlılık 46.0

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

91.0 vs 58.0

Rakip Kalitesi

67.8 vs 54.1

Elit Rakip Sicili

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
M
Leipzig (84%)
M
Mainz 05 (65%)
M
Heidenheim (67%)
B
Köln (57%)
M
Bayern Munich (81%)
B
Union Berlin (57%)
M
Freiburg (67%)
M
M'gladbach (68%)
Zlín logo Zlín
M
Teplice (49%)
B
Ml. Boleslav (66%)
G
Dukla (46%)
M
Pardubice (62%)
G
Teplice (49%)
M
Bohemians (58%)
M
Jablonec (44%)
M
Slavia Prague (69%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Leipzig D
1 - 2 M
84%
Mainz 05 E
1 - 2 M
65%
Heidenheim D
0 - 2 M
67%
Köln E
1 - 1 B
57%
Bayern Munich E
0 - 5 M
81%
Union Berlin D
1 - 1 B
57%
Freiburg E
1 - 2 M
67%
M'gladbach D
0 - 2 M
68%
Frankfurt E
0 - 0 B
62%
Hoffenheim D
1 - 0 G
70%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Teplice E
2 - 4 M
49%
Ml. Boleslav D
1 - 1 B
66%
Dukla E
2 - 1 G
46%
Pardubice D
1 - 3 M
62%
Teplice E
3 - 2 G
49%
Bohemians D
1 - 2 M
58%
Jablonec E
0 - 3 M
44%
Slavia Prague E
1 - 3 M
69%
Ostrava D
2 - 6 M
39%
Plzeň E
3 - 0 G
59%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

St. Pauli, Zlín'a (SoS: 55.7) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 68.4). Bu, St. Pauli'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Zlín'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 1.6 gol atıyor ve T. Poznar, 6 golle öncülük ediyor. St. Pauli maç başına sadece 0.6 gol atabiliyor.

Savunmada St. Pauli çok daha üstün; maç başına sadece 1.7 gol yiyor ve 2 kez kalesini gole kapatırken, Zlín maç başına 2.5 gol yiyor.

St. Pauli, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Zlín, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.2 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Bu gerçek bir yazı-tura. Her iki takım da tüm metriklerde dikkat çekici şekilde birbirine denk ve sonuç muhtemelen günün formuna, taktiksel ayarlamalara ve belki de bireysel bir parlaklık anına bağlı olacak.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

St. Pauli

St. Pauli

VS
Zlín

Zlín

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi