Прескочи на садржај
Упореди Standard vs Thun

Standard vs Thun Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Standard i Thun: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Standard Standard Domaćin
Thun Thun Gost
Standard
65.8
P P N I P I P N N P

Poslednjih 10 Utakmica

Thun
41.4
I I I P I I P P N P

Osvojene Kategorije

10

Standard

3

Nerešeno

2

Thun

Radar Učinka

Standard
Thun

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

40%

4P, 1N, 5I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

+1

+1

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
C. Nielsen (3 golova)
E. Rastoder (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 14
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
67%

4P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
66.9

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 51.8

37.5

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 51.2

Protiv Elitnih
100%

1P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.77

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.07

1.37

Stvarno: 1.6 | Razl: +0.23

Korigovana Snaga
65.8

Napad: 66.2, Odbrana: 81.8, Forma: 58.5

41.4

Napad: 46.7, Odbrana: 43.8, Forma: 35.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

16-30'

3
3

31-45'

4
2

46-60'

4
4

61-75'

3
8

76-90+'

2
Standard
Thun
Standard

Analiza Snage

65.8

Ukupno

Napad 66.2
Odbrana 81.8
Forma 58.5
Doslednost 53.2
Thun

Analiza Snage

41.4

Ukupno

Napad 46.7
Odbrana 43.8
Forma 35.0
Doslednost 39.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 49.0

Kvalitet Protivnika

51.8 vs 51.2

Protiv Elitnih

100% vs 0%
Standard logo Standard
P
OHL (35%)
P
Antwerp (45%)
N
Genk (54%)
I
Antwerp (40%)
P
Charleroi (51%)
I
Westerlo (57%)
P
OHL (52%)
N
Westerlo (57%)
Thun logo Thun
I
Sion (70%)
I
Basel (55%)
I
Lugano (54%)
P
Basel (50%)
I
Lugano (55%)
I
Zürich (38%)
P
GC Zürich (27%)
P
Young Boys (56%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OHL D
2 - 1 P
35%
Antwerp G
5 - 0 P
45%
Genk G
1 - 1 N
54%
Antwerp D
1 - 2 I
40%
Charleroi G
2 - 1 P
51%
Westerlo D
1 - 2 I
57%
OHL G
3 - 1 P
52%
Westerlo D
0 - 0 N
57%
Antwerp G
1 - 1 N
57%
ZW G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sion G
0 - 2 I
70%
Basel G
1 - 3 I
55%
Lugano D
0 - 1 I
54%
Basel D
3 - 1 P
50%
Lugano G
0 - 1 I
55%
Zürich G
1 - 2 I
38%
GC Zürich D
5 - 1 P
27%
Young Boys G
2 - 1 P
56%
St.Gallen D
2 - 2 N
55%
Luzern D
2 - 1 P
52%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Standard се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 66.9) у поређењу са Thun (SoS: 37.5). То значи да статистика Standard има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Standard на просеку 1.7 и Thun на 1.6 голова по мечу.

Standard има одбрамбену предност, примајући 0.9 по мечу наспрам 1.5 Thun.

Standard је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Standard се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (65.8 vs 41.4), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Standard

Standard

VS
Thun

Thun

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више