Hoppa till innehåll
Jämför Cremonese vs Varaždin

Cremonese vs Varaždin Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Cremonese vs Varaždin: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Cremonese Cremonese Hemmalag
Varaždin Varaždin Bortalag
Cremonese
36.5
V F F O F F V F F F

Senaste 10 Matcherna

Varaždin
42.1
O F F V V V O F V O

Vunna Kategorier

4

Cremonese

4

Oavgjort

7

Varaždin

Prestandaradar

Cremonese
Varaždin

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
20%

2V, 1O, 7F

40%

4V, 3O, 3F

Mål per Match
0.9

9 / 10 matcher

1.3

13 / 10 matcher

Insläppta per Match
1.7

17 / 10 matcher

1.1

11 / 10 matcher

Målskillnad
-8

-8

+2

+2

Hållen Nolla
30%

3 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
60%

6 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Båda Gör Mål
40%

4 / 10 matcher

70%

7 / 10 matcher

Bästa Målskytt
F. Bonazzoli (4 mål)
A. Latković (4 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 2 / 2:a Halvlek: 7
1:a Halvlek: 8 / 2:a Halvlek: 5
Hemmavinster
17%

1V / 6 matcher

60%

3V / 5 matcher

Bortavinster
25%

1V / 4 matcher

20%

1V / 5 matcher

Spelschemasvårighet
57.7

Ligasvårighet: 90.0, Motståndarkvalitet: 62.0

34.6

Ligasvårighet: 45.0, Motståndarkvalitet: 47.4

Mot Topplag
0%

0V / 2 matcher

0%

0V / 1 matcher

Förväntade mål (xG)
1.12

Faktiskt: 0.9 | Diff: -0.22

1.06

Faktiskt: 1.3 | Diff: +0.24

Justerad Styrka
36.5

Anfall: 32.3, Försvar: 46.7, Form: 21.5

42.1

Anfall: 36.7, Försvar: 53.6, Form: 33.8

Analys av Måltider

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

1
4

46-60'

2
1

61-75'

2
2

76-90+'

1
Cremonese
Varaždin
Cremonese

Styrkeanalys

36.5

Totalt

Anfall 32.3
Försvar 46.7
Form 21.5
Stabilitet 57.7
Varaždin

Styrkeanalys

42.1

Totalt

Anfall 36.7
Försvar 53.6
Form 33.8
Stabilitet 50.5

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

90.0 vs 45.0

Motståndarkvalitet

62.0 vs 47.4

Mot Topplag

0% vs 0%
Cremonese logo Cremonese
V
Pisa (40%)
F
Lazio (70%)
F
Napoli (79%)
O
Torino (69%)
F
Cagliari (58%)
F
Bologna (58%)
V
Parma (62%)
F
Fiorentina (66%)
Varaždin logo Varaždin
O
Lokomotiva (44%)
F
Hajduk (58%)
F
Dinamo Zagreb (76%)
V
Rijeka (44%)
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
O
Gorica (44%)
F
Istra (46%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Pisa H
3 - 0 V
40%
Lazio H
1 - 2 F
70%
Napoli B
0 - 4 F
79%
Torino H
0 - 0 O
69%
Cagliari B
0 - 1 F
58%
Bologna H
1 - 2 F
58%
Parma B
2 - 0 V
62%
Fiorentina H
1 - 4 F
66%
Lecce B
1 - 2 F
58%
AC Milan H
0 - 2 F
60%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Lokomotiva H
1 - 1 O
44%
Hajduk B
1 - 3 F
58%
Dinamo Zagreb B
1 - 2 F
76%
Rijeka H
1 - 0 V
44%
Osijek B
2 - 0 V
46%
Slaven H
2 - 1 V
35%
Gorica H
1 - 1 O
44%
Istra B
1 - 2 F
46%
Vukovar H
2 - 0 V
32%
Lokomotiva B
1 - 1 O
49%

AI-Analys

Statistiken pekar i en tydlig riktning i denna match, även om underdogen inte bör underskattas.

Cremonese har mött betydligt starkare motstånd (SoS: 57.7) jämfört med Varaždin (SoS: 34.6). Detta innebär att Cremoneses statistik väger tyngre.

Varaždin har den offensiva fördelen med 1.3 mål per match mot Cremoneses 0.9.

Varaždin har den defensiva fördelen, med 1.1 insläppta per match mot Cremoneses 1.7.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — troligt.

Varaždin har fördelen enligt justerade mått, men resultatet är långt ifrån givet. Skillnaden på 5.6 poäng antyder en jämn match.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Cremonese

Cremonese

VS
Varaždin

Varaždin

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer