İçeriğe atla
Karşılaştır Sparta Prague vs Panserraikos

Sparta Prague vs Panserraikos Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Sparta Prague ve Panserraikos karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Sparta Prague Sparta Prague Ev Sahibi
Panserraikos Panserraikos Deplasman
Sparta Prague
47.6
B M G M G G G M G M

Son 10 Maç

Panserraikos
42.7
M M B G M G B G B B

Kazanılan Kategoriler

8

Sparta Prague

4

Berabere

3

Panserraikos

Performans Radarı

Sparta Prague
Panserraikos

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 1B, 4M

30%

3G, 4B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
1.6

16 / 10 maç

0.8

8 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.4

14 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Gol Averajı
+2

+2

-3

-3

Gol Yemeden Bitirme
40%

4 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
40%

4 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
J. Kuchta (6 gol)
M. Tsaousis (2 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 3
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
67%

4G / 6 maç

0%

0G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
25%

1G / 4 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
44.3

Lig Zorluğu: 62.0, Rakip Kalitesi: 55.8

53.6

Lig Zorluğu: 56.0, Rakip Kalitesi: 52.0

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 2 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
1.6

Gerçek: 1.6 | Fark: 0.0

0.81

Gerçek: 0.8 | Fark: -0.01

Düzeltilmiş Güç Puanı
47.6

Hücum: 50.3, Savunma: 50.3, Form: 47.1

42.7

Hücum: 27.6, Savunma: 65.6, Form: 31.1

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

3

16-30'

3
4

31-45'

2
4

46-60'

2
3

61-75'

2

76-90+'

1
Sparta Prague
Panserraikos
Sparta Prague

Güç Puanı Dağılımı

47.6

Genel

Hücum 50.3
Savunma 50.3
Form 47.1
Tutarlılık 38.8
Panserraikos

Güç Puanı Dağılımı

42.7

Genel

Hücum 27.6
Savunma 65.6
Form 31.1
Tutarlılık 57.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

62.0 vs 56.0

Rakip Kalitesi

55.8 vs 52.0

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Sparta Prague logo Sparta Prague
B
Plzeň (59%)
M
Slavia Prague (74%)
G
Jablonec (44%)
M
Bohemians (58%)
G
Jablonec (44%)
G
Teplice (54%)
G
Karviná (43%)
M
AZ (66%)
Panserraikos logo Panserraikos
M
Asteras (61%)
M
Kifisia (49%)
B
Larissa (41%)
G
Larissa (46%)
M
Atromitos (54%)
G
Panaitolikos (53%)
B
Asteras (56%)
G
Kifisia (54%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Plzeň E
0 - 0 B
59%
Slavia Prague D
2 - 3 M
74%
Jablonec E
2 - 0 G
44%
Bohemians D
0 - 2 M
58%
Jablonec E
3 - 1 G
44%
Teplice D
1 - 0 G
54%
Karviná E
2 - 0 G
43%
AZ E
0 - 4 M
66%
Slovácko E
5 - 2 G
45%
AZ D
1 - 2 M
71%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Asteras D
0 - 1 M
61%
Kifisia E
1 - 2 M
49%
Larissa E
1 - 1 B
41%
Larissa D
1 - 0 G
46%
Atromitos E
0 - 4 M
54%
Panaitolikos D
3 - 2 G
53%
Asteras E
0 - 0 B
56%
Kifisia D
2 - 1 G
54%
Panaitolikos D
0 - 0 B
53%
Aris E
0 - 0 B
53%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 44.3 vs 53.6), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Sparta Prague, maç başına 1.6 gol ortalamasıyla Panserraikos'ın 0.8 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Sparta Prague maç başına 1.4, Panserraikos maç başına 1.1 gol yiyor.

Panserraikos, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Panserraikos, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.5 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Sparta Prague

Sparta Prague

VS
Panserraikos

Panserraikos

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi