Siirry sisältöön
Vertaa Heidenheim vs Standard

Heidenheim vs Standard Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Heidenheim vs Standard: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Heidenheim Heidenheim Kotijoukkue
Standard Standard Vierasjoukkue
Heidenheim
48.6
V T V H V T T H H H

Viimeiset 10 Ottelua

Standard
65.8
V V T H V H V T T V

Voitetut Kategoriat

5

Heidenheim

2

Tasapeli

8

Standard

Suoritusradar

Heidenheim
Standard

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

50%

5V, 3T, 2H

Maaleja / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

1.7

17 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.9

19 / 10 ottelua

0.9

9 / 10 ottelua

Maaliero
0

0

+8

+8

Nollapeli
10%

1 / 10 ottelua

30%

3 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
70%

7 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
70%

7 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
B. Zivzivadze (5 maalia)
C. Nielsen (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 8 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 3 / 2. Puoliaika: 14
Kotivoitto
50%

2V / 4 ottelua

25%

1V / 4 ottelua

Vierasvoitto
17%

1V / 6 ottelua

67%

4V / 6 ottelua

Ohjelman Vaikeus
59.3

Sarjan Vaikeus: 91.0, Vastustajan Laatu: 65.4

66.9

Sarjan Vaikeus: 59.5, Vastustajan Laatu: 51.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 2 ottelua

100%

1V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
2.61

Todellinen: 1.9 | Ero: -0.71

1.77

Todellinen: 1.7 | Ero: -0.07

Korjattu Vahvuus
48.6

Hyökkäys: 69.2, Puolustus: 40.1, Vire: 32.8

65.8

Hyökkäys: 66.2, Puolustus: 81.8, Vire: 58.5

Maalien Ajoitusanalyysi

3

0-15'

3

16-30'

2

31-45'

3
2

46-60'

2
4

61-75'

4
5

76-90+'

8
Heidenheim
Standard
Heidenheim

Vahvuusanalyysi

48.6

Kokonais

Hyökkäys 69.2
Puolustus 40.1
Vire 32.8
Tasaisuus 53.2
Standard

Vahvuusanalyysi

65.8

Kokonais

Hyökkäys 66.2
Puolustus 81.8
Vire 58.5
Tasaisuus 53.2

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

91.0 vs 59.5

Vastustajan Laatu

65.4 vs 51.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 100%
Heidenheim logo Heidenheim
V
Köln (62%)
T
Bayern Munich (86%)
V
St. Pauli (50%)
H
Freiburg (72%)
V
Union Berlin (52%)
T
M'gladbach (68%)
T
Leverkusen (65%)
H
Frankfurt (67%)
Standard logo Standard
V
OHL (35%)
V
Antwerp (45%)
T
Genk (54%)
H
Antwerp (40%)
V
Charleroi (51%)
H
Westerlo (57%)
V
OHL (52%)
T
Westerlo (57%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Köln V
3 - 1 V
62%
Bayern Munich V
3 - 3 T
86%
St. Pauli K
2 - 0 V
50%
Freiburg V
1 - 2 H
72%
Union Berlin K
3 - 1 V
52%
M'gladbach V
2 - 2 T
68%
Leverkusen K
3 - 3 T
65%
Frankfurt V
0 - 1 H
67%
Hoffenheim K
2 - 4 H
65%
Bremen V
0 - 2 H
67%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
OHL K
2 - 1 V
35%
Antwerp V
5 - 0 V
45%
Genk V
1 - 1 T
54%
Antwerp K
1 - 2 H
40%
Charleroi V
2 - 1 V
51%
Westerlo K
1 - 2 H
57%
OHL V
3 - 1 V
52%
Westerlo K
0 - 0 T
57%
Antwerp V
1 - 1 T
57%
ZW V
1 - 0 V
70%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Molemmat joukkueet ovat kohdanneet samantasoista vastustusta (SoS: 59.3 vs 66.9), mikä tekee raa'oista tilastoista luotettavan vertailupohjan.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Heidenheim keskimäärin 1.9 ja Standard 1.7 maalia per ottelu.

Puolustuksellisesti Standard on ylivoimainen, päästäen vain 0.9 maalia per ottelu 3 nollapeliä pitäen, kun Heidenheim päästää 1.9 per ottelu.

Standard on vahva vierasjoukkue 67%:n voittoprosentilla, mikä viittaa siihen, että he voivat suoriutua paikasta riippumatta.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.2 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Standard nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (65.8 vs 48.6) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Heidenheim

Heidenheim

VS
Standard

Standard

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää