Siirry sisältöön
Vertaa Kasımpaşa vs Slaven

Kasımpaşa vs Slaven Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Kasımpaşa vs Slaven: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Kasımpaşa Kasımpaşa Kotijoukkue
Slaven Slaven Vierasjoukkue
Kasımpaşa
39.5
H T H V T V H V T H

Viimeiset 10 Ottelua

Slaven
31.9
V H T H T H H T H T

Voitetut Kategoriat

9

Kasımpaşa

4

Tasapeli

2

Slaven

Suoritusradar

Kasımpaşa
Slaven

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
30%

3V, 3T, 4H

10%

1V, 4T, 5H

Maaleja / Ottelu
1.2

12 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.9

19 / 10 ottelua

Maaliero
-5

-5

-7

-7

Nollapeli
30%

3 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
50%

5 / 10 ottelua

70%

7 / 10 ottelua

Maalintekijä
A. Benedyczak (8 maalia)
M. Dabro (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 7 / 2. Puoliaika: 5
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 6
Kotivoitto
60%

3V / 5 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Vierasvoitto
0%

0V / 5 ottelua

0%

0V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
48.9

Sarjan Vaikeus: 72.0, Vastustajan Laatu: 57.4

35.1

Sarjan Vaikeus: 45.0, Vastustajan Laatu: 48.8

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 1 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.3

Todellinen: 1.2 | Ero: -0.1

1.04

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.16

Korjattu Vahvuus
39.5

Hyökkäys: 39.6, Puolustus: 42.9, Vire: 29.7

31.9

Hyökkäys: 34.0, Puolustus: 31.2, Vire: 8.5

Maalien Ajoitusanalyysi

4

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

5
4

46-60'

3
1

61-75'

2
1

76-90+'

1
Kasımpaşa
Slaven
Kasımpaşa

Vahvuusanalyysi

39.5

Kokonais

Hyökkäys 39.6
Puolustus 42.9
Vire 29.7
Tasaisuus 53.2
Slaven

Vahvuusanalyysi

31.9

Kokonais

Hyökkäys 34.0
Puolustus 31.2
Vire 8.5
Tasaisuus 75.7

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

72.0 vs 45.0

Vastustajan Laatu

57.4 vs 48.8

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
H
Gençlerbirliği (50%)
T
Kocaelispor (46%)
H
Başakşehir (71%)
V
Alanyaspor (56%)
T
Göztepe (64%)
V
Kayseri (44%)
H
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)
Slaven logo Slaven
V
Gorica (44%)
H
Istra (46%)
T
Vukovar (32%)
H
Lokomotiva (49%)
T
Hajduk (53%)
H
Varaždin (54%)
H
Rijeka (44%)
T
Osijek (40%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gençlerbirliği V
2 - 3 H
50%
Kocaelispor K
1 - 1 T
46%
Başakşehir V
0 - 4 H
71%
Alanyaspor K
1 - 0 V
56%
Göztepe V
3 - 3 T
64%
Kayseri K
2 - 0 V
44%
Beşiktaş V
1 - 2 H
65%
Eyüp K
1 - 0 V
53%
Konyaspor V
1 - 1 T
66%
Rize K
0 - 3 H
59%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Gorica K
1 - 0 V
44%
Istra V
1 - 3 H
46%
Vukovar K
2 - 2 T
32%
Lokomotiva V
1 - 2 H
49%
Hajduk K
2 - 2 T
53%
Varaždin V
1 - 2 H
54%
Rijeka K
0 - 2 H
44%
Osijek K
0 - 0 T
40%
Dinamo Zagreb V
2 - 4 H
76%
Gorica V
2 - 2 T
50%

AI-Analyysi

Tilastot osoittavat selkeän suunnan tässä ottelussa, vaikka altavastaajaa ei pidä aliarvioida.

Kasımpaşa on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 48.9) verrattuna Slaveniin (SoS: 35.1). Tämä tarkoittaa, että Kasımpaşain tilastot painavat enemmän.

Molemmat joukkueet ovat tasaväkisiä hyökkäyksessä, Kasımpaşa keskimäärin 1.2 ja Slaven 1.2 maalia per ottelu.

Molemmat puolustukset ovat vertailukelpoisia, Kasımpaşa päästää 1.7 ja Slaven 1.9 per ottelu.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 3.0 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — todennäköistä.

Kasımpaşailla on etu korjattujen mittareiden perusteella, mutta tulos ei ole ennalta selvä. 7.6 pisteen ero viittaa kilpailulliseen otteluun.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Slaven

Slaven

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää