Sla naar inhoud
Vergelijken Kasımpaşa vs Slaven

Kasımpaşa vs Slaven Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Kasımpaşa vs Slaven: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Kasımpaşa Kasımpaşa Thuisteam
Slaven Slaven Uitteam
Kasımpaşa
39.5
V G V W G W V W G V

Laatste 10 Wedstrijden

Slaven
31.9
W V G V G V V G V G

Gewonnen Categorieën

9

Kasımpaşa

4

Gelijkspel

2

Slaven

Prestatieradar

Kasımpaşa
Slaven

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
30%

3W, 3G, 4V

10%

1W, 4G, 5V

Doelpunten / Wedstrijd
1.2

12 / 10 wedstrijden

1.2

12 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
1.7

17 / 10 wedstrijden

1.9

19 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-5

-5

-7

-7

Clean Sheet
30%

3 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
50%

5 / 10 wedstrijden

70%

7 / 10 wedstrijden

Topscorer
A. Benedyczak (8 doelpunten)
M. Dabro (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 7 / 2e Helft: 5
1e Helft: 6 / 2e Helft: 6
Thuiswinst
60%

3W / 5 wedstrijden

20%

1W / 5 wedstrijden

Uitwinst
0%

0W / 5 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
48.9

Competitiemoeilijkheid: 72.0, Tegenstanderkwaliteit: 57.4

35.1

Competitiemoeilijkheid: 45.0, Tegenstanderkwaliteit: 48.8

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 1 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
1.3

Werkelijk: 1.2 | Versch: -0.1

1.04

Werkelijk: 1.2 | Versch: +0.16

Aangepaste Sterktewaarde
39.5

Aanval: 39.6, Verdediging: 42.9, Vorm: 29.7

31.9

Aanval: 34.0, Verdediging: 31.2, Vorm: 8.5

Analyse van Doelpunttiming

4

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

5
4

46-60'

3
1

61-75'

2
1

76-90+'

1
Kasımpaşa
Slaven
Kasımpaşa

Sterkte-uitsplitsing

39.5

Totaal

Aanval 39.6
Verdediging 42.9
Vorm 29.7
Consistentie 53.2
Slaven

Sterkte-uitsplitsing

31.9

Totaal

Aanval 34.0
Verdediging 31.2
Vorm 8.5
Consistentie 75.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

72.0 vs 45.0

Tegenstanderkwaliteit

57.4 vs 48.8

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
V
Gençlerbirliği (50%)
G
Kocaelispor (46%)
V
Başakşehir (71%)
W
Alanyaspor (56%)
G
Göztepe (64%)
W
Kayseri (44%)
V
Beşiktaş (65%)
W
Eyüp (53%)
Slaven logo Slaven
W
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
G
Vukovar (32%)
V
Lokomotiva (49%)
G
Hajduk (53%)
V
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
G
Osijek (40%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gençlerbirliği U
2 - 3 V
50%
Kocaelispor T
1 - 1 G
46%
Başakşehir U
0 - 4 V
71%
Alanyaspor T
1 - 0 W
56%
Göztepe U
3 - 3 G
64%
Kayseri T
2 - 0 W
44%
Beşiktaş U
1 - 2 V
65%
Eyüp T
1 - 0 W
53%
Konyaspor U
1 - 1 G
66%
Rize T
0 - 3 V
59%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Gorica T
1 - 0 W
44%
Istra U
1 - 3 V
46%
Vukovar T
2 - 2 G
32%
Lokomotiva U
1 - 2 V
49%
Hajduk T
2 - 2 G
53%
Varaždin U
1 - 2 V
54%
Rijeka T
0 - 2 V
44%
Osijek T
0 - 0 G
40%
Dinamo Zagreb U
2 - 4 V
76%
Gorica U
2 - 2 G
50%

AI-Analyse

De statistieken wijzen een duidelijke richting in deze wedstrijd, hoewel de underdog niet onderschat mag worden.

Kasımpaşa heeft aanzienlijk sterkere tegenstanders gehad (SoS: 48.9) vergeleken met Slaven (SoS: 35.1). Dit betekent dat de statistieken van Kasımpaşa meer gewicht hebben.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Kasımpaşa op gemiddeld 1.2 en Slaven op 1.2 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Kasımpaşa op 1.7 en Slaven op 1.9 tegendoelpunten per wedstrijd.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.0 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als waarschijnlijk.

Kasımpaşa heeft het voordeel op basis van gecorrigeerde statistieken, maar dit is verre van een uitgemaakte zaak. Het verschil van 7.6 punten suggereert een competitieve wedstrijd.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Slaven

Slaven

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie