Siirry sisältöön
Vertaa Vojvodina vs Jablonec

Vojvodina vs Jablonec Keskinäiset tilastot ja virevertailu

Vertaile Vojvodina vs Jablonec: keskinäiset tilastot, viimeaikainen vire, maalit, puolustustilastot ja vahvuusindikaattorit viime otteluista.

Vojvodina Vojvodina Kotijoukkue
Jablonec Jablonec Vierasjoukkue
Vojvodina
57.5
V V T T H V T V V V

Viimeiset 10 Ottelua

Jablonec
40.7
T H H H V V H H H V

Voitetut Kategoriat

9

Vojvodina

3

Tasapeli

3

Jablonec

Suoritusradar

Vojvodina
Jablonec

Tilastollinen Vertailu

Voittoprosentti
60%

6V, 3T, 1H

30%

3V, 1T, 6H

Maaleja / Ottelu
1.7

17 / 10 ottelua

1.2

12 / 10 ottelua

Päästetty / Ottelu
0.8

8 / 10 ottelua

1.6

16 / 10 ottelua

Maaliero
+9

+9

-4

-4

Nollapeli
60%

6 / 10 ottelua

20%

2 / 10 ottelua

Yli 2,5 Maalia
50%

5 / 10 ottelua

60%

6 / 10 ottelua

Molemmat Tekevät Maalin
40%

4 / 10 ottelua

50%

5 / 10 ottelua

Maalintekijä
M. Veličković (3 maalia)
S. Nebyla (3 maalia)
Maalit Puoliajoin
1. Puoliaika: 6 / 2. Puoliaika: 11
1. Puoliaika: 5 / 2. Puoliaika: 7
Kotivoitto
67%

4V / 6 ottelua

40%

2V / 5 ottelua

Vierasvoitto
50%

2V / 4 ottelua

20%

1V / 5 ottelua

Ohjelman Vaikeus
40.5

Sarjan Vaikeus: 55.0, Vastustajan Laatu: 52.9

53.6

Sarjan Vaikeus: 58.0, Vastustajan Laatu: 50.6

Huippujoukkueita Vastaan
0%

0V / 1 ottelua

0%

0V / 0 ottelua

Odotetut maalit (xG)
1.62

Todellinen: 1.7 | Ero: +0.08

1.17

Todellinen: 1.2 | Ero: +0.03

Korjattu Vahvuus
57.5

Hyökkäys: 51.3, Puolustus: 66.4, Vire: 54.3

40.7

Hyökkäys: 41.4, Puolustus: 48.3, Vire: 31.1

Maalien Ajoitusanalyysi

0-15'

1
4

16-30'

2
2

31-45'

2
1

46-60'

3
5

61-75'

1
5

76-90+'

3
Vojvodina
Jablonec
Vojvodina

Vahvuusanalyysi

57.5

Kokonais

Hyökkäys 51.3
Puolustus 66.4
Vire 54.3
Tasaisuus 61.3
Jablonec

Vahvuusanalyysi

40.7

Kokonais

Hyökkäys 41.4
Puolustus 48.3
Vire 31.1
Tasaisuus 46.0

Ohjelman Vaikeus

Mittaa vastustajien vaikeusastetta.

Sarjan Vaikeus

55.0 vs 58.0

Vastustajan Laatu

52.9 vs 50.6

Huippujoukkueita Vastaan

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
V
Čukarički (46%)
V
Radnik (55%)
T
Železničar P (57%)
T
Partizan (52%)
H
Red Star (74%)
V
Radnički Niš (44%)
T
FK IMT (63%)
V
Napredak (29%)
Jablonec logo Jablonec
T
Hradec Kr. (59%)
H
Sparta Prague (59%)
H
Liberec (43%)
H
Sparta Prague (59%)
V
Ostrava (34%)
V
Zlín (46%)
H
Dukla (51%)
H
Olomouc (46%)

Vastustajan Laatu: Vastustajan laatu yhdistää sarjan vahvuuden, viime aikojen pistevireen, maalieron ja koti-/vieraskontekstin. Se ei mittaa vain seuran kokoa tai mainetta.

Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Čukarički K
1 - 0 V
46%
Radnik V
4 - 1 V
55%
Železničar P K
0 - 0 T
57%
Partizan K
0 - 0 T
52%
Red Star V
1 - 4 H
74%
Radnički Niš K
3 - 2 V
44%
FK IMT V
0 - 0 T
63%
Napredak K
4 - 1 V
29%
Radnički Krag V
1 - 0 V
57%
Partizan K
3 - 0 V
52%
Vastustajan Tiedot
Vastustajan Tiedot
Tulos
Laatu
Hradec Kr. K
1 - 1 T
59%
Sparta Prague V
0 - 2 H
59%
Liberec K
1 - 2 H
43%
Sparta Prague V
1 - 3 H
59%
Ostrava K
4 - 1 V
34%
Zlín V
3 - 0 V
46%
Dukla V
0 - 2 H
51%
Olomouc K
1 - 2 H
46%
Ml. Boleslav V
0 - 3 H
66%
Karviná K
1 - 0 V
43%

AI-Analyysi

Raakoja tilastoja tarkasteltaessa molemmat joukkueet vaikuttavat olevan hyvässä vireessä, mutta ohjelman vaikeus -suodattimen soveltaminen paljastaa paljon selkeämmän kuvan.

Jablonec on kohdannut merkittävästi kovempaa vastustusta (SoS: 53.6) verrattuna Vojvodinaiin (SoS: 40.5). Tämä tarkoittaa, että Jablonecin tilastot painavat enemmän.

Vojvodinailla on hyökkäysetu 1.7 maalilla per ottelu verrattuna Jablonecin 1.2:een.

Puolustuksellisesti Vojvodina on ylivoimainen, päästäen vain 0.8 maalia per ottelu 6 nollapeliä pitäen, kun Jablonec päästää 1.6 per ottelu.

Jablonec ei ole kohdannut eliittitason vastustajia viime aikoina, mikä vaikeuttaa heidän potentiaalinsa arviointia.

Yhdistettyjen tilastojen perusteella odotetaan 2.7 maalia yhteensä. Yli 2,5 maalia on tilastollinen suuntaus, molemmat joukkueet tekevät maalin — mahdollista.

Vojvodina nousee suosikiksi. Vahvemmalla kokonaisarvosanalla (57.5 vs 40.7) heidän pitäisi hallita ottelua.

Ottelusimulaattori

AI-pohjainen ottelusimulaatio todellisten tilastojen perusteella

Vojvodina

Vojvodina

VS
Jablonec

Jablonec

H2H (kaksinkamppailu) -otteluissa hetkelliset vaihtelut ja sattumat eliminoidaan rajaamalla analyysimme täsmälleen kymmenen ottelun optimaaliseen syvyyteen. Ei enempää, ei vähempää. Tämä tarkoin kohdennettu lähestymistapa on kiistaton kultastandardimme, joka paljastaa joukkueiden keskinäisen taktisen ja psykologisen ylivoiman puhtaimmassa muodossaan. Me emme keskity menneisyyden meluun, vaan nykyisen formun millimetrin tarkkuuteen.

Suositut Joukkueet

Käytämme evästeitä ja local storagea parantaaksemme kokemustasi. Lue lisää