Preskoči na sadržaj
Usporedi Vojvodina vs Jablonec

Vojvodina vs Jablonec Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Vojvodina i Jablonec: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Vojvodina Vojvodina Domaćin
Jablonec Jablonec Gost
Vojvodina
57.5
P P N N I P N P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Jablonec
40.7
N I I I P P I I I P

Osvojene Kategorije

9

Vojvodina

3

Neriješeno

3

Jablonec

Radar Učinka

Vojvodina
Jablonec

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 3N, 1I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

-4

-4

Čista Mreža
60%

6 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Veličković (3 golova)
S. Nebyla (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
67%

4P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
40.5

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.9

53.6

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 50.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.62

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.08

1.17

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.03

Korigirana Snaga
57.5

Napad: 51.3, Obrana: 66.4, Forma: 54.3

40.7

Napad: 41.4, Obrana: 48.3, Forma: 31.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
4

16-30'

2
2

31-45'

2
1

46-60'

3
5

61-75'

1
5

76-90+'

3
Vojvodina
Jablonec
Vojvodina

Analiza Snage

57.5

Ukupno

Napad 51.3
Obrana 66.4
Forma 54.3
Dosljednost 61.3
Jablonec

Analiza Snage

40.7

Ukupno

Napad 41.4
Obrana 48.3
Forma 31.1
Dosljednost 46.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

52.9 vs 50.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Vojvodina logo Vojvodina
P
Čukarički (46%)
P
Radnik (55%)
N
Železničar P (57%)
N
Partizan (52%)
I
Red Star (74%)
P
Radnički Niš (44%)
N
FK IMT (63%)
P
Napredak (29%)
Jablonec logo Jablonec
N
Hradec Kr. (59%)
I
Sparta Prague (59%)
I
Liberec (43%)
I
Sparta Prague (59%)
P
Ostrava (34%)
P
Zlín (46%)
I
Dukla (51%)
I
Olomouc (46%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Čukarički D
1 - 0 P
46%
Radnik G
4 - 1 P
55%
Železničar P D
0 - 0 N
57%
Partizan D
0 - 0 N
52%
Red Star G
1 - 4 I
74%
Radnički Niš D
3 - 2 P
44%
FK IMT G
0 - 0 N
63%
Napredak D
4 - 1 P
29%
Radnički Krag G
1 - 0 P
57%
Partizan D
3 - 0 P
52%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Hradec Kr. D
1 - 1 N
59%
Sparta Prague G
0 - 2 I
59%
Liberec D
1 - 2 I
43%
Sparta Prague G
1 - 3 I
59%
Ostrava D
4 - 1 P
34%
Zlín G
3 - 0 P
46%
Dukla G
0 - 2 I
51%
Olomouc D
1 - 2 I
46%
Ml. Boleslav G
0 - 3 I
66%
Karviná D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Jablonec se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 53.6) u usporedbi s Vojvodina (SoS: 40.5). To znači da statistike Jablonec imaju veću težinu.

Vojvodina ima napadačku prednost s 1.7 golova po utakmici naspram 1.2 Jablonec.

U obrani Vojvodina je daleko superiorniji, primajući samo 0.8 golova po utakmici uz 6 čistih mreža, dok Jablonec prima 1.6 po utakmici.

Jablonec se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.7 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Vojvodina se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (57.5 vs 40.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Vojvodina

Vojvodina

VS
Jablonec

Jablonec

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više