Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Radnički Krag vs GC Zürich

Radnički Krag vs GC Zürich Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Radnički Krag vs GC Zürich — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Radnički Krag Radnički Krag Hazai Csapat
GC Zürich GC Zürich Vendég Csapat
Radnički Krag
45.7
D D Gy D D D D D V D

Utolsó 10 Mérkőzés

GC Zürich
27.9
Gy V V V Gy V V V V V

Nyert Kategóriák

6

Radnički Krag

3

Döntetlen

6

GC Zürich

Teljesítményradar

Radnički Krag
GC Zürich

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
10%

1Gy, 8D, 1V

20%

2Gy, 0D, 8V

Gól / Mérkőzés
0.8

8 / 10 mérkőzés

1.0

10 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.5

5 / 10 mérkőzés

2.6

26 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+3

+3

-16

-16

Kapott Gól Nélkül
60%

6 / 10 mérkőzés

10%

1 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
20%

2 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
30%

3 / 10 mérkőzés

50%

5 / 10 mérkőzés

Gólkirály
E. Sokler (4 gól)
D. Abels (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 4 / 2. Félidő: 4
1. Félidő: 5 / 2. Félidő: 5
Hazai Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
0%

0Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
53.4

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 52.3

50.4

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 51.3

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 0 mérkőzés

Várható gólok (xG)
0.85

Valós: 0.8 | Kül: -0.05

1.0

Valós: 1.0 | Kül: 0.0

Korrigált Erő
45.7

Támadás: 27.6, Védekezés: 86.2, Forma: 10.3

27.9

Támadás: 33.5, Védekezés: 13.4, Forma: 20.1

Gólidőzítés Elemzése

2

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

2
3

46-60'

1
1

61-75'

3

76-90+'

1
Radnički Krag
GC Zürich
Radnički Krag

Erő Részletezés

45.7

Összesített

Támadás 27.6
Védekezés 86.2
Forma 10.3
Állandóság 85.3
GC Zürich

Erő Részletezés

27.9

Összesített

Támadás 33.5
Védekezés 13.4
Forma 20.1
Állandóság 56.8

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 49.0

Ellenfél Minősége

52.3 vs 51.3

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
D
FK IMT (63%)
D
TSC (56%)
Gy
Spartak (28%)
D
Mladost Lučani (53%)
D
Radnički Niš (44%)
D
Čukarički (50%)
D
Mladost Lučani (48%)
D
TSC (60%)
GC Zürich logo GC Zürich
Gy
Winterthur (42%)
V
Zürich (42%)
V
Servette (65%)
V
Luzern (56%)
Gy
Winterthur (42%)
V
Sion (62%)
V
Servette (66%)
V
Thun (49%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
FK IMT I
0 - 0 D
63%
TSC H
2 - 2 D
56%
Spartak H
4 - 0 Gy
28%
Mladost Lučani I
0 - 0 D
53%
Radnički Niš H
1 - 1 D
44%
Čukarički I
0 - 0 D
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 D
48%
TSC I
0 - 0 D
60%
Vojvodina H
0 - 1 V
63%
OFK I
0 - 0 D
58%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Winterthur H
3 - 2 Gy
42%
Zürich I
1 - 2 V
42%
Servette H
0 - 2 V
65%
Luzern H
1 - 2 V
56%
Winterthur I
2 - 0 Gy
42%
Sion H
0 - 4 V
62%
Servette I
0 - 5 V
66%
Thun I
1 - 5 V
49%
Lausanne H
2 - 3 V
38%
Basel I
0 - 1 V
51%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Mindkét csapat hasonló szintű ellenfelekkel találkozott (SoS: 53.4 vs 50.4), ami a nyers statisztikákat megbízható összehasonlítási alappá teszi.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Radnički Krag átlag 0.8 és GC Zürich átlag 1.0 góllal meccsenként.

Védekezésben Radnički Krag messze felülmúlja, meccsenként csak 0.5 gólt kapva 6 kapott gól nélküli meccsel, míg GC Zürich 2.6-t kap meccsenként.

Radnički Krag nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

GC Zürich nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.5 gól várható. Kevesebb mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — lehetséges.

Radnički Krag emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (45.7 vs 27.9) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
GC Zürich

GC Zürich

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet