Przejdź do treści
Porównaj Radnički Krag vs GC Zürich

Radnički Krag vs GC Zürich Statystyki bezpośrednie i porównanie formy

Porównaj Radnički Krag vs GC Zürich: statystyki bezpośrednich starć, aktualna forma, bramki, bilans defensywy i wskaźniki siły z ostatnich meczów.

Radnički Krag Radnički Krag Gospodarz
GC Zürich GC Zürich Gość
Radnički Krag
45.7
R R Z R R R R R P R

Ostatnie 10 Meczów

GC Zürich
27.9
Z P P P Z P P P P P

Wygrane Kategorie

6

Radnički Krag

3

Remis

6

GC Zürich

Radar Wydajności

Radnički Krag
GC Zürich

Porównanie Statystyczne

Procent Zwycięstw
10%

1Z, 8R, 1P

20%

2Z, 0R, 8P

Gole na Mecz
0.8

8 / 10 meczów

1.0

10 / 10 meczów

Stracone na Mecz
0.5

5 / 10 meczów

2.6

26 / 10 meczów

Różnica Bramek
+3

+3

-16

-16

Czyste Konto
60%

6 / 10 meczów

10%

1 / 10 meczów

Powyżej 2,5 Goli
20%

2 / 10 meczów

70%

7 / 10 meczów

Obie Strzelają
30%

3 / 10 meczów

50%

5 / 10 meczów

Najlepszy Strzelec
E. Sokler (4 goli)
D. Abels (3 goli)
Gole wg Połowy
1. Połowa: 4 / 2. Połowa: 4
1. Połowa: 5 / 2. Połowa: 5
Wygrane u Siebie
20%

1Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Wygrane na Wyjeździe
0%

0Z / 5 meczów

20%

1Z / 5 meczów

Trudność Terminarza
53.4

Trudność Ligi: 55.0, Jakość Przeciwnika: 52.3

50.4

Trudność Ligi: 49.0, Jakość Przeciwnika: 51.3

Bilans z Elitą
0%

0Z / 0 meczów

0%

0Z / 0 meczów

Oczekiwane Gole (xG)
0.85

Rzeczywiste: 0.8 | Różn: -0.05

1.0

Rzeczywiste: 1.0 | Różn: 0.0

Skorygowana Siła
45.7

Atak: 27.6, Obrona: 86.2, Forma: 10.3

27.9

Atak: 33.5, Obrona: 13.4, Forma: 20.1

Analiza Czasu Strzelania Bramek

2

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

2
3

46-60'

1
1

61-75'

3

76-90+'

1
Radnički Krag
GC Zürich
Radnički Krag

Rozkład Siły

45.7

Ogólny

Atak 27.6
Obrona 86.2
Forma 10.3
Stałość 85.3
GC Zürich

Rozkład Siły

27.9

Ogólny

Atak 33.5
Obrona 13.4
Forma 20.1
Stałość 56.8

Trudność Terminarza

Mierzy trudność przeciwników.

Trudność Ligi

55.0 vs 49.0

Jakość Przeciwnika

52.3 vs 51.3

Bilans z Elitą

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
R
FK IMT (63%)
R
TSC (56%)
Z
Spartak (28%)
R
Mladost Lučani (53%)
R
Radnički Niš (44%)
R
Čukarički (50%)
R
Mladost Lučani (48%)
R
TSC (60%)
GC Zürich logo GC Zürich
Z
Winterthur (42%)
P
Zürich (42%)
P
Servette (65%)
P
Luzern (56%)
Z
Winterthur (42%)
P
Sion (62%)
P
Servette (66%)
P
Thun (49%)

Jakość Przeciwnika: Jakość przeciwnika łączy siłę ligi, ostatnią formę punktową, różnicę bramek oraz kontekst dom/wyjazd. To nie tylko wielkość lub reputacja klubu.

Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
FK IMT W
0 - 0 R
63%
TSC D
2 - 2 R
56%
Spartak D
4 - 0 Z
28%
Mladost Lučani W
0 - 0 R
53%
Radnički Niš D
1 - 1 R
44%
Čukarički W
0 - 0 R
50%
Mladost Lučani D
1 - 1 R
48%
TSC W
0 - 0 R
60%
Vojvodina D
0 - 1 P
63%
OFK W
0 - 0 R
58%
Szczegóły Przeciwników
Szczegóły Przeciwników
Wynik
Jak. Przec.
Winterthur D
3 - 2 Z
42%
Zürich W
1 - 2 P
42%
Servette D
0 - 2 P
65%
Luzern D
1 - 2 P
56%
Winterthur W
2 - 0 Z
42%
Sion D
0 - 4 P
62%
Servette W
0 - 5 P
66%
Thun W
1 - 5 P
49%
Lausanne D
2 - 3 P
38%
Basel W
0 - 1 P
51%

Analiza AI

Patrząc na surowe statystyki, oba zespoły wydają się być w formie, ale zastosowanie filtra trudności terminarza ujawnia znacznie jaśniejszy obraz.

Oba zespoły mierzyły się z rywalami podobnego poziomu (SoS: 53.4 vs 50.4), co czyni surowe statystyki wiarygodną podstawą porównania.

Oba zespoły są wyrównane w ataku, z Radnički Krag na średnio 0.8 i GC Zürich na 1.0 goli na mecz.

W obronie Radnički Krag jest zdecydowanie lepszy, tracąc tylko 0.5 goli na mecz przy 6 czystych kontach, podczas gdy GC Zürich traci 2.6 na mecz.

Radnički Krag nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

GC Zürich nie mierzył się ostatnio z elitarnymi rywalami, co utrudnia ocenę ich potencjału.

Na podstawie połączonych statystyk oczekuje się 2.5 goli łącznie. Poniżej 2,5 gola to tendencja statystyczna, oba zespoły strzelą — możliwe.

Radnički Krag wyłania się jako faworyt. Z wyższym ogólnym ratingiem (45.7 vs 27.9) powinien kontrolować grę. Jednak piłka nożna zawsze kryje niespodzianki.

Symulator Meczu

Symulacja meczu AI na podstawie rzeczywistych statystyk

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
GC Zürich

GC Zürich

W analizach H2H (bezpośrednich pojedynków) ograniczamy się do dokładnie 10 meczów – optymalnej głębokości, która eliminuje chwilowe wahania i przypadkowości. Ani mniej, ani więcej. To skoncentrowane podejście jest naszym niezaprzeczalnym złotym standardem, który w najczystszej formie ukazuje taktyczną i psychiczną przewagę drużyn wobec siebie. Nie słuchamy szumu przeszłości, lecz skupiamy się na milimetrowej precyzji aktualnej formy.

Popularne Drużyny

Używamy plików cookie i local storage, aby poprawić Twoje doświadczenie. Dowiedz się więcej