Ugrás a tartalomra
Összehasonlítás Železničar P vs Thun

Železničar P vs Thun Fej-fej Melletti Statisztikák és Forma Összehasonlítása

Hasonlítsa össze: Železničar P vs Thun — fej-fej melletti statisztikák, friss forma, gólok, védekezési mérleg és erősségi mutatók a legutóbbi mérkőzésekből.

Železničar P Železničar P Hazai Csapat
Thun Thun Vendég Csapat
Železničar P
57.4
D Gy D D V Gy Gy V Gy D

Utolsó 10 Mérkőzés

Thun
41.4
V V V Gy V V Gy Gy D Gy

Nyert Kategóriák

8

Železničar P

5

Döntetlen

2

Thun

Teljesítményradar

Železničar P
Thun

Statisztikai Összehasonlítás

Győzelmi Arány
40%

4Gy, 4D, 2V

40%

4Gy, 1D, 5V

Gól / Mérkőzés
1.7

17 / 10 mérkőzés

1.6

16 / 10 mérkőzés

Kapott Gól / Mérkőzés
0.9

9 / 10 mérkőzés

1.5

15 / 10 mérkőzés

Gólkülönbség
+8

+8

+1

+1

Kapott Gól Nélkül
50%

5 / 10 mérkőzés

0%

0 / 10 mérkőzés

2,5 Gól Felett
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Mindkettő Szerez Gólt
50%

5 / 10 mérkőzés

70%

7 / 10 mérkőzés

Gólkirály
K. Karikari (4 gól)
E. Rastoder (3 gól)
Gólok Félidőnként
1. Félidő: 6 / 2. Félidő: 11
1. Félidő: 7 / 2. Félidő: 9
Hazai Győzelem
60%

3Gy / 5 mérkőzés

60%

3Gy / 5 mérkőzés

Vendég Győzelem
20%

1Gy / 5 mérkőzés

20%

1Gy / 5 mérkőzés

Naptár Nehézsége
55.1

Liga Nehézsége: 55.0, Ellenfél Minősége: 55.2

37.5

Liga Nehézsége: 49.0, Ellenfél Minősége: 51.2

Topcsapatok Ellen
0%

0Gy / 0 mérkőzés

0%

0Gy / 1 mérkőzés

Várható gólok (xG)
1.64

Valós: 1.7 | Kül: +0.06

1.37

Valós: 1.6 | Kül: +0.23

Korrigált Erő
57.4

Támadás: 59.6, Védekezés: 73.6, Forma: 42.0

41.4

Támadás: 46.7, Védekezés: 43.8, Forma: 35.0

Gólidőzítés Elemzése

0-15'

2

16-30'

3
3

31-45'

4
3

46-60'

4
3

61-75'

3
6

76-90+'

2
Železničar P
Thun
Železničar P

Erő Részletezés

57.4

Összesített

Támadás 59.6
Védekezés 73.6
Forma 42.0
Állandóság 56.8
Thun

Erő Részletezés

41.4

Összesített

Támadás 46.7
Védekezés 43.8
Forma 35.0
Állandóság 39.7

Naptár Nehézsége

Az ellenfelek nehézségét méri.

Liga Nehézsége

55.0 vs 49.0

Ellenfél Minősége

55.2 vs 51.2

Topcsapatok Ellen

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
D
Radnik (50%)
Gy
OFK (53%)
D
Vojvodina (68%)
D
Red Star (69%)
V
Partizan (57%)
Gy
Javor (56%)
Gy
Novi Pazar (41%)
V
Čukarički (50%)
Thun logo Thun
V
Sion (70%)
V
Basel (55%)
V
Lugano (54%)
Gy
Basel (50%)
V
Lugano (55%)
V
Zürich (38%)
Gy
GC Zürich (27%)
Gy
Young Boys (56%)

Ellenfél Minősége: Az ellenfél minősége a liga erejét, a közelmúltbeli pontformát, a gólkülönbséget és a hazai/idegenbeli kontextust együtt veszi figyelembe. Nem csak a klub méretét vagy hírnevét méri.

Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Radnik H
1 - 1 D
50%
OFK H
2 - 0 Gy
53%
Vojvodina I
0 - 0 D
68%
Red Star H
2 - 2 D
69%
Partizan I
1 - 2 V
57%
Javor I
2 - 1 Gy
56%
Novi Pazar H
2 - 0 Gy
41%
Čukarički I
2 - 3 V
50%
Mladost Lučani H
5 - 0 Gy
48%
TSC I
0 - 0 D
60%
Ellenfél Részletek
Ellenfél Részletek
Eredmény
Min.
Sion I
0 - 2 V
70%
Basel I
1 - 3 V
55%
Lugano H
0 - 1 V
54%
Basel H
3 - 1 Gy
50%
Lugano I
0 - 1 V
55%
Zürich I
1 - 2 V
38%
GC Zürich H
5 - 1 Gy
27%
Young Boys I
2 - 1 Gy
56%
St.Gallen H
2 - 2 D
55%
Luzern H
2 - 1 Gy
52%

AI Elemzés

A nyers statisztikákat nézve mindkét csapat jó formában van, de a naptár nehézségi szűrő alkalmazása sokkal tisztább képet mutat.

Železničar P jelentősen erősebb ellenfelekkel találkozott (SoS: 55.1) összehasonlítva Thun-val (SoS: 37.5). Ez azt jelenti, hogy Železničar P statisztikái nagyobb súllyal bírnak.

Mindkét csapat kiegyenlített támadásban, Železničar P átlag 1.7 és Thun átlag 1.6 góllal meccsenként.

Železničar P védekezési előnyben van, 0.9-t kapva meccsenként Thun 1.5-jával szemben.

Železničar P nem találkozott elit szintű ellenfelekkel a közelmúltban, ami megnehezíti a potenciáljuk felmérését.

A kombinált statisztikák alapján összesen 2.9 gól várható. Több mint 2,5 gól a statisztikai trend, mindkét csapat gólszerzése — valószínű.

Železničar P emelkedik ki favoritként. Erősebb összesített értékeléssel (57.4 vs 41.4) irányítania kellene a meccset.

Meccs Szimulátor

AI-alapú meccsszimulálás valós statisztikák alapján

Železničar P

Železničar P

VS
Thun

Thun

H2H (kétcsapatos) összevetésekben azonnali ingadozások és véletlenszerűségek kizárására elemzéseinket pontosan 10 mérkőzés optimális mélységére korlátozzuk. Sem több, sem kevesebb. Ez a fókuszált megközelítés a csapatok egymás elleni taktikai és pszichológiai fölényét a legőszintébb formájában tárja fel, vitathatatlan aranystandardunkként. Mi nem a múlt zajára, hanem a jelenlegi forma milliméterpontosságára koncentrálunk.

Népszerű Csapatok

Az élmény javítása érdekében sütiket és local storage-t használunk. Tudj meg többet