Hoppa till innehåll
Jämför ZW vs Kudrivka

ZW vs Kudrivka Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför ZW vs Kudrivka: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

ZW ZW Hemmalag
Kudrivka Kudrivka Bortalag
ZW
60.1
V V V V V O V F F F

Senaste 10 Matcherna

Kudrivka
38.7
F O F F F F F O O V

Vunna Kategorier

12

ZW

2

Oavgjort

1

Kudrivka

Prestandaradar

ZW
Kudrivka

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
60%

6V, 1O, 3F

10%

1V, 3O, 6F

Mål per Match
1.7

17 / 10 matcher

0.6

6 / 10 matcher

Insläppta per Match
1.1

11 / 10 matcher

1.2

12 / 10 matcher

Målskillnad
+6

+6

-6

-6

Hållen Nolla
30%

3 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
60%

6 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Båda Gör Mål
50%

5 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Bästa Målskytt
J. Opoku (5 mål)
O. Kozak (2 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 6 / 2:a Halvlek: 11
1:a Halvlek: 0 / 2:a Halvlek: 6
Hemmavinster
60%

3V / 5 matcher

0%

0V / 4 matcher

Bortavinster
60%

3V / 5 matcher

17%

1V / 6 matcher

Spelschemasvårighet
55.4

Ligasvårighet: 62.4, Motståndarkvalitet: 50.7

64.7

Ligasvårighet: 98.0, Motståndarkvalitet: 72.8

Mot Topplag
0%

0V / 0 matcher

0%

0V / 7 matcher

Förväntade mål (xG)
1.84

Faktiskt: 1.7 | Diff: -0.14

0.73

Faktiskt: 0.6 | Diff: -0.13

Justerad Styrka
60.1

Anfall: 59.7, Försvar: 66.8, Form: 63.2

38.7

Anfall: 22.9, Försvar: 68.8, Form: 11.5

Analys av Måltider

1

0-15'

2

16-30'

2

31-45'

4

46-60'

1
5

61-75'

2
3

76-90+'

3
ZW
Kudrivka
ZW

Styrkeanalys

60.1

Totalt

Anfall 59.7
Försvar 66.8
Form 63.2
Stabilitet 43.3
Kudrivka

Styrkeanalys

38.7

Totalt

Anfall 22.9
Försvar 68.8
Form 11.5
Stabilitet 74.8

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

62.4 vs 98.0

Motståndarkvalitet

50.7 vs 72.8

Mot Topplag

0% vs 0%
ZW logo ZW
V
Dender (35%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
La Louvière (38%)
V
La Louvière (42%)
V
Dender (51%)
O
Cercle Brugge (58%)
V
Charleroi (57%)
F
Gent (63%)
Kudrivka logo Kudrivka
F
Kolos (83%)
O
Obolon (63%)
F
Shakhtar D (78%)
F
Metalist 1925 (79%)
F
Kryvbas KR (71%)
F
Epitsentr (79%)
F
Polissya (77%)
O
Veres Rivne (62%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Dender H
2 - 1 V
35%
Cercle Brugge B
3 - 2 V
51%
La Louvière H
4 - 0 V
38%
La Louvière B
2 - 0 V
42%
Dender B
2 - 1 V
51%
Cercle Brugge H
2 - 2 O
58%
Charleroi H
1 - 0 V
57%
Gent B
0 - 2 F
63%
Standard H
0 - 1 F
67%
Mechelen B
1 - 2 F
45%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Kolos B
0 - 1 F
83%
Obolon B
1 - 1 O
63%
Shakhtar D H
1 - 3 F
78%
Metalist 1925 B
0 - 1 F
79%
Kryvbas KR H
1 - 2 F
71%
Epitsentr B
0 - 1 F
79%
Polissya H
0 - 2 F
77%
Veres Rivne H
0 - 0 O
62%
Karpaty Lviv B
1 - 1 O
86%
SK Poltava B
2 - 0 V
50%

AI-Analys

När vi tittar på råstatistiken verkar båda lagen vara i form, men tillämpningen av spelschemasvårighets-filtret avslöjar en mycket tydligare bild.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 55.4 vs 64.7), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

ZWs anfall är på en annan nivå, med i snitt 1.7 mål per match och J. Opoku i spetsen med 5 mål. Kudrivka gör bara 0.6 per match.

Båda försvar är jämförbara, med ZW på 1.1 och Kudrivka på 1.2 insläppta per match.

ZW har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Kudrivka har haft svårt mot topplag och bara vunnit 0 av 7 matcher.

ZW är ett starkt bortalag med 60% vinster, vilket tyder på att de kan prestera oavsett plats.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.3 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

ZW framstår som favorit. Med en starkare totalrating (60.1 vs 38.7) bör de kontrollera matchen.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

ZW

ZW

VS
Kudrivka

Kudrivka

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer