Přeskočit na obsah
Porovnat NAC vs Epitsentr

NAC vs Epitsentr Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte NAC vs Epitsentr: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

NAC NAC Domácí
Epitsentr Epitsentr Hosté
NAC
33.2
V P P R R P P R P V

Posledních 10 Zápasů

Epitsentr
63.4
V R R R R P V P V V

Vyhrané Kategorie

0

NAC

2

Remíza

13

Epitsentr

Radar Výkonnosti

NAC
Epitsentr

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-11

-11

+6

+6

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Nassoh (2 gólů)
V. Sydun (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
53.8

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 62.3

72.5

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 66.5

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.91

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.11

2.01

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.31

Upravená Síla
33.2

Útok: 27.7, Obrana: 38.1, Forma: 20.8

63.4

Útok: 69.4, Obrana: 77.6, Forma: 49.0

Analýza Času Gólů

0-15'

4
1

16-30'

2

31-45'

3
1

46-60'

7
2

61-75'

1
2

76-90+'

2
NAC
Epitsentr
NAC

Rozbor Síly

33.2

Celkově

Útok 27.7
Obrana 38.1
Forma 20.8
Stálost 61.3
Epitsentr

Rozbor Síly

63.4

Celkově

Útok 69.4
Obrana 77.6
Forma 49.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

62.3 vs 66.5

Proti Elitě

0% vs 40%
NAC logo NAC
V
Heerenveen (67%)
P
Utrecht (75%)
P
Ajax (62%)
R
Fortuna (61%)
R
Sparta (44%)
P
Zwolle (59%)
P
Go Ahead (70%)
R
Feyenoord (67%)
Epitsentr logo Epitsentr
V
Polissya (77%)
R
Obolon (63%)
R
Veres Rivne (67%)
R
Oleksandria (44%)
R
Karpaty Lviv (81%)
P
Zorya (80%)
V
Kudrivka (55%)
P
Kryvbas KR (76%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Heerenveen D
2 - 0 V
67%
Utrecht V
0 - 2 P
75%
Ajax D
0 - 2 P
62%
Fortuna V
1 - 1 R
61%
Sparta D
0 - 0 R
44%
Zwolle V
1 - 2 P
59%
Go Ahead V
0 - 6 P
70%
Feyenoord D
3 - 3 R
67%
Telstar V
0 - 3 P
69%
Volendam D
1 - 0 V
49%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Polissya D
3 - 2 V
77%
Obolon V
2 - 2 R
63%
Veres Rivne V
3 - 3 R
67%
Oleksandria D
1 - 1 R
44%
Karpaty Lviv D
0 - 0 R
81%
Zorya V
0 - 1 P
80%
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Kryvbas KR V
1 - 2 P
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 0 V
44%
Kolos D
4 - 0 V
78%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Epitsentr čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.5) ve srovnání s NAC (SoS: 53.8). To znamená, že statistiky Epitsentr mají větší váhu.

Epitsentr má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 0.8 NAC.

Epitsentr má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.9 NAC.

Epitsentr měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Na základě naší komplexní analýzy je Epitsentr jasným favoritem. Převaha v útoku (69.4), obraně (77.6) a formě (49.0) nenechává prostor pro pochybnosti. NAC potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

NAC

NAC

VS
Epitsentr

Epitsentr

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více