Preskoči na sadržaj
Usporedi Napredak vs Mechelen

Napredak vs Mechelen Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Napredak i Mechelen: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Napredak Napredak Domaćin
Mechelen Mechelen Gost
Napredak
25.8
P I I I I I I I N I

Zadnjih 10 Utakmica

Mechelen
26.6
I P I I I I N I P I

Osvojene Kategorije

2

Napredak

5

Neriješeno

8

Mechelen

Radar Učinka

Napredak
Mechelen

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 1N, 8I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.4

24 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
-16

-16

-16

-16

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
N. Bogdanovski (2 golova)
B. Boersma (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 6
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 4
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
41.4

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 55.5

44.7

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 59.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.82

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.02

0.83

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.03

Korigirana Snaga
25.8

Napad: 24.4, Obrana: 18.3, Forma: 9.1

26.6

Napad: 25.3, Obrana: 18.9, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

2
Napredak
Mechelen
Napredak

Analiza Snage

25.8

Ukupno

Napad 24.4
Obrana 18.3
Forma 9.1
Dosljednost 74.8
Mechelen

Analiza Snage

26.6

Ukupno

Napad 25.3
Obrana 18.9
Forma 18.9
Dosljednost 57.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

55.5 vs 59.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
P
Spartak (33%)
I
Radnički Niš (44%)
I
Javor (56%)
I
FK IMT (58%)
I
TSC (60%)
I
Mladost Lučani (53%)
I
TSC (56%)
I
Vojvodina (68%)
Mechelen logo Mechelen
I
R. Union SG (69%)
P
Gent (46%)
I
Sint-Truiden (44%)
I
Club Brugge (71%)
I
Anderlecht (35%)
I
R. Union SG (75%)
N
Gent (63%)
I
Club Brugge (83%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Spartak G
3 - 0 P
33%
Radnički Niš D
0 - 1 I
44%
Javor G
0 - 4 I
56%
FK IMT D
0 - 1 I
58%
TSC G
1 - 4 I
60%
Mladost Lučani G
0 - 2 I
53%
TSC D
1 - 2 I
56%
Vojvodina G
1 - 4 I
68%
OFK D
2 - 2 N
53%
Red Star G
0 - 4 I
74%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
R. Union SG G
0 - 3 I
69%
Gent D
1 - 0 P
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 I
44%
Club Brugge G
1 - 6 I
71%
Anderlecht D
1 - 2 I
35%
R. Union SG D
0 - 1 I
75%
Gent G
1 - 1 N
63%
Club Brugge G
1 - 4 I
83%
Anderlecht D
1 - 0 P
47%
Gent G
1 - 3 I
63%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 41.4 vs 44.7), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Napredak na prosjeku 0.8 i Mechelen na 0.8 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Napredak koji prima 2.4 i Mechelen koji prima 2.4 po utakmici.

Mechelen se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.2 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Napredak

Napredak

VS
Mechelen

Mechelen

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više