Hoppa till innehåll
Jämför Napredak vs Mechelen

Napredak vs Mechelen Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Napredak vs Mechelen: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Napredak Napredak Hemmalag
Mechelen Mechelen Bortalag
Napredak
25.8
V F F F F F F F O F

Senaste 10 Matcherna

Mechelen
26.6
F V F F F F O F V F

Vunna Kategorier

2

Napredak

5

Oavgjort

8

Mechelen

Prestandaradar

Napredak
Mechelen

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
10%

1V, 1O, 8F

20%

2V, 1O, 7F

Mål per Match
0.8

8 / 10 matcher

0.8

8 / 10 matcher

Insläppta per Match
2.4

24 / 10 matcher

2.4

24 / 10 matcher

Målskillnad
-16

-16

-16

-16

Hållen Nolla
10%

1 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
70%

7 / 10 matcher

60%

6 / 10 matcher

Båda Gör Mål
40%

4 / 10 matcher

60%

6 / 10 matcher

Bästa Målskytt
N. Bogdanovski (2 mål)
B. Boersma (3 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 2 / 2:a Halvlek: 6
1:a Halvlek: 4 / 2:a Halvlek: 4
Hemmavinster
0%

0V / 4 matcher

40%

2V / 5 matcher

Bortavinster
17%

1V / 6 matcher

0%

0V / 5 matcher

Spelschemasvårighet
41.4

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 55.5

44.7

Ligasvårighet: 59.5, Motståndarkvalitet: 59.6

Mot Topplag
0%

0V / 1 matcher

0%

0V / 3 matcher

Förväntade mål (xG)
0.82

Faktiskt: 0.8 | Diff: -0.02

0.83

Faktiskt: 0.8 | Diff: -0.03

Justerad Styrka
25.8

Anfall: 24.4, Försvar: 18.3, Form: 9.1

26.6

Anfall: 25.3, Försvar: 18.9, Form: 18.9

Analys av Måltider

1

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

2
Napredak
Mechelen
Napredak

Styrkeanalys

25.8

Totalt

Anfall 24.4
Försvar 18.3
Form 9.1
Stabilitet 74.8
Mechelen

Styrkeanalys

26.6

Totalt

Anfall 25.3
Försvar 18.9
Form 18.9
Stabilitet 57.7

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

55.0 vs 59.5

Motståndarkvalitet

55.5 vs 59.6

Mot Topplag

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
V
Spartak (33%)
F
Radnički Niš (44%)
F
Javor (56%)
F
FK IMT (58%)
F
TSC (60%)
F
Mladost Lučani (53%)
F
TSC (56%)
F
Vojvodina (68%)
Mechelen logo Mechelen
F
R. Union SG (69%)
V
Gent (46%)
F
Sint-Truiden (44%)
F
Club Brugge (71%)
F
Anderlecht (35%)
F
R. Union SG (75%)
O
Gent (63%)
F
Club Brugge (83%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Spartak B
3 - 0 V
33%
Radnički Niš H
0 - 1 F
44%
Javor B
0 - 4 F
56%
FK IMT H
0 - 1 F
58%
TSC B
1 - 4 F
60%
Mladost Lučani B
0 - 2 F
53%
TSC H
1 - 2 F
56%
Vojvodina B
1 - 4 F
68%
OFK H
2 - 2 O
53%
Red Star B
0 - 4 F
74%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
R. Union SG B
0 - 3 F
69%
Gent H
1 - 0 V
46%
Sint-Truiden H
1 - 4 F
44%
Club Brugge B
1 - 6 F
71%
Anderlecht H
1 - 2 F
35%
R. Union SG H
0 - 1 F
75%
Gent B
1 - 1 O
63%
Club Brugge B
1 - 4 F
83%
Anderlecht H
1 - 0 V
47%
Gent B
1 - 3 F
63%

AI-Analys

Detta är en fascinerande match mellan två jämnstarka lag. De råa siffrorna berättar en historia, men analysen av motståndarnas kvalitet tillför avgörande kontext.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 41.4 vs 44.7), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

Båda lagen är jämnstarka i anfall, med Napredak på 0.8 och Mechelen på 0.8 mål per match.

Båda försvar är jämförbara, med Napredak på 2.4 och Mechelen på 2.4 insläppta per match.

Mechelen har haft svårt mot topplag och bara vunnit 0 av 3 matcher.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 3.2 mål totalt. Över 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

Detta är en äkta slantsingling. Båda lagen är anmärkningsvärt jämnstarka i alla mått.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Napredak

Napredak

VS
Mechelen

Mechelen

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer