Sla naar inhoud
Vergelijken Napredak vs Mechelen

Napredak vs Mechelen Head-to-Head Statistieken en Vormvergelijking

Vergelijk Napredak vs Mechelen: onderlinge statistieken, recente vorm, doelpunten, verdedigingsrecord en sterkte-indicatoren uit de laatste wedstrijden.

Napredak Napredak Thuisteam
Mechelen Mechelen Uitteam
Napredak
25.8
W V V V V V V V G V

Laatste 10 Wedstrijden

Mechelen
26.6
V W V V V V G V W V

Gewonnen Categorieën

2

Napredak

5

Gelijkspel

8

Mechelen

Prestatieradar

Napredak
Mechelen

Statistische Vergelijking

Winstpercentage
10%

1W, 1G, 8V

20%

2W, 1G, 7V

Doelpunten / Wedstrijd
0.8

8 / 10 wedstrijden

0.8

8 / 10 wedstrijden

Tegendoelpunten / Wedstrijd
2.4

24 / 10 wedstrijden

2.4

24 / 10 wedstrijden

Doelsaldo
-16

-16

-16

-16

Clean Sheet
10%

1 / 10 wedstrijden

20%

2 / 10 wedstrijden

Meer dan 2,5 Doelpunten
70%

7 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Beide Teams Scoren
40%

4 / 10 wedstrijden

60%

6 / 10 wedstrijden

Topscorer
N. Bogdanovski (2 doelpunten)
B. Boersma (3 doelpunten)
Meeste Doelpunten per Helft
1e Helft: 2 / 2e Helft: 6
1e Helft: 4 / 2e Helft: 4
Thuiswinst
0%

0W / 4 wedstrijden

40%

2W / 5 wedstrijden

Uitwinst
17%

1W / 6 wedstrijden

0%

0W / 5 wedstrijden

Speelschemamoeilijkheid
41.4

Competitiemoeilijkheid: 55.0, Tegenstanderkwaliteit: 55.5

44.7

Competitiemoeilijkheid: 59.5, Tegenstanderkwaliteit: 59.6

Record vs Topteams
0%

0W / 1 wedstrijden

0%

0W / 3 wedstrijden

Verwachte Doelpunten (xG)
0.82

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.02

0.83

Werkelijk: 0.8 | Versch: -0.03

Aangepaste Sterktewaarde
25.8

Aanval: 24.4, Verdediging: 18.3, Vorm: 9.1

26.6

Aanval: 25.3, Verdediging: 18.9, Vorm: 18.9

Analyse van Doelpunttiming

1

0-15'

1

16-30'

2
1

31-45'

2

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

2
Napredak
Mechelen
Napredak

Sterkte-uitsplitsing

25.8

Totaal

Aanval 24.4
Verdediging 18.3
Vorm 9.1
Consistentie 74.8
Mechelen

Sterkte-uitsplitsing

26.6

Totaal

Aanval 25.3
Verdediging 18.9
Vorm 18.9
Consistentie 57.7

Speelschemamoeilijkheid

Meet de moeilijkheid van tegenstanders.

Competitiemoeilijkheid

55.0 vs 59.5

Tegenstanderkwaliteit

55.5 vs 59.6

Record tegen Topteams

0% vs 0%
Napredak logo Napredak
W
Spartak (33%)
V
Radnički Niš (44%)
V
Javor (56%)
V
FK IMT (58%)
V
TSC (60%)
V
Mladost Lučani (53%)
V
TSC (56%)
V
Vojvodina (68%)
Mechelen logo Mechelen
V
R. Union SG (69%)
W
Gent (46%)
V
Sint-Truiden (44%)
V
Club Brugge (71%)
V
Anderlecht (35%)
V
R. Union SG (75%)
G
Gent (63%)
V
Club Brugge (83%)

Tegenstanderkwaliteit: Kwaliteit combineert competitieniveau, recente puntenvorm, doelsaldo en thuis/uit-context. Het meet niet alleen clubgrootte of reputatie.

Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
Spartak U
3 - 0 W
33%
Radnički Niš T
0 - 1 V
44%
Javor U
0 - 4 V
56%
FK IMT T
0 - 1 V
58%
TSC U
1 - 4 V
60%
Mladost Lučani U
0 - 2 V
53%
TSC T
1 - 2 V
56%
Vojvodina U
1 - 4 V
68%
OFK T
2 - 2 G
53%
Red Star U
0 - 4 V
74%
Tegenstander Details
Tegenstander Details
Score
Kwal. Teg.
R. Union SG U
0 - 3 V
69%
Gent T
1 - 0 W
46%
Sint-Truiden T
1 - 4 V
44%
Club Brugge U
1 - 6 V
71%
Anderlecht T
1 - 2 V
35%
R. Union SG T
0 - 1 V
75%
Gent U
1 - 1 G
63%
Club Brugge U
1 - 4 V
83%
Anderlecht T
1 - 0 W
47%
Gent U
1 - 3 V
63%

AI-Analyse

Dit is een fascinerende confrontatie tussen twee gelijkwaardige teams. De ruwe cijfers vertellen één verhaal, maar de analyse van de tegenstanders voegt cruciale context toe.

Beide teams hebben vergelijkbare niveaus van oppositie gehad (SoS: 41.4 vs 44.7), waardoor de ruwe statistieken een betrouwbare vergelijkingsbasis vormen.

Beide teams zijn gelijkwaardig in de aanval, met Napredak op gemiddeld 0.8 en Mechelen op 0.8 doelpunten per wedstrijd.

Beide verdedigingen zijn vergelijkbaar, met Napredak op 2.4 en Mechelen op 2.4 tegendoelpunten per wedstrijd.

Mechelen heeft moeite gehad tegen topoppositie en slechts 0 van 3 wedstrijden gewonnen.

Op basis van de gecombineerde statistieken zijn 3.2 doelpunten te verwachten. Meer dan 2,5 doelpunten is de statistische trend, met beide teams scorend als mogelijk.

Dit is een echte muntwerp. Beide teams zijn opmerkelijk gelijkwaardig in alle statistieken, en de uitslag zal waarschijnlijk worden bepaald door de dagvorm, tactische aanpassingen en misschien een moment van individuele briljantie.

Wedstrijdsimulator

AI-gestuurde wedstrijdsimulatie op basis van echte statistieken

Napredak

Napredak

VS
Mechelen

Mechelen

Om vluchtige fluctuaties en toevalligheden in H2H (tweestrijd) confrontaties uit te sluiten, beperken we onze analyses tot precies 10 wedstrijden – de optimale diepte. Niet meer, niet minder. Deze gerichte benadering is onze onbetwiste gouden standaard, die de tactische en psychologische superioriteit die teams tegenover elkaar innemen in haar puurste vorm onthult. Wij richten ons niet op het lawaai van het verleden, maar op de millimeterprecisie van actuele vorm.

Populaire Teams

We gebruiken cookies & local storage om uw ervaring te verbeteren. Meer informatie